ThetaHealing® Tekniği


Bizler, içimizde hangi duygular varsa onları bir mıknatıs gibi hayatımıza çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu bir duygu veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular olabilir. Zihnimiz olumlu, olumsuz duygu arasındaki farkı bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz bir olgu olarak algılar, kabul eder ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olayları ve kişileri getirir.
İçimizdeki duyguların bir kısmı, bu hayatımızda yaşadıklarımızın sonucunda oluşurlar ve bunların bir çoğunun bilinçli olarak farkındayızdır. Duygularımızın bir diğer kısmı ise genetik olarak atalarımızdan devralmış olduğumuz olumlu ve olumsuz duygulardır. THETA HEALING® Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarımızı bulmamızı ve zihnimizi yeniden programlamamızı sağlar. THETAHEALING® Tekniği gerçeğimizi tekrar yaratmamıza ve dünyada kendi istediğimiz şekilde yaşamamıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerimizi ve inançlarımızı tekrar oluşturabiliriz.
Birçok kişi bu teknikle muhteşem başarılara imza atmış, sağlıkla ve mutlulukla yaşamışlardır.
Adını TETA beyin dalgasından alan, THETAHEALING® Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendinisini kanserden iyileştirdiğinde bulunmuştur.
Bir THETAHEALING® uygulayıcısı ile çalışarak fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel sağlığa kavuşabilirsiniz. THETAHEALING® uygulamak için sadece fiziksel bir rahatsızlığınız olması gerekmez. Hayatınızda istediklerinizi yapamıyorsanız, engellendiğinizi hissediyorsanız veya yeterince mutlu değilseniz bu da bir çeşit blokajdır.
Unutmayalım ki, tek engel biz ve zihnimiz. Düşüncelerimizi değiştirdiğimizde artık engeller de kalmayacaktır. Kendi önümüzden çekilmeyi bildiğimizde hayatta her şey mümkündür.
ThetaHealing® Tekniginden
Kişisel Gelişim - Spritüel Gelişim - İlişkiler - Kariyer - Kendine Güven - Yaratıcılık - Motivasyon - Finansal Problemler - Stres - Hayattan Zevk Almak - Travma - Bağımlılıklar - Yetersizlik - Alerjiler - Çekingenlik - Sağlık Problemleri - Korkular - Duygusal Problemler - Suçluluk - Fobiler - Kıskançlık - Endişe konularında yararlanabilirsiniz.
Düşüncelerinizle ve geçmişinizle barışıp, bedeninizle ve zihninizle uyumlu, daha sağlıklı, daha özgür bir yaşam oluşturmaya hazır mısınız?

ThetaHealing® Tekniginden
Kişisel Gelişim - Spritüel Gelişim - İlişkiler - Kariyer - Kendine Güven - Yaratıcılık - Motivasyon - Finansal Problemler - Stres - Hayattan Zevk Almak Travma - Bağımlılıklar - Yetersizlik - Alerjiler - Çekingenlik - Sağlık Problemleri - Korkular - Duygusal Problemler - Suçluluk - Fobiler - Kıskançlık Endişe konularında yararlanabilirsiniz.

Düşüncelerinizi, geçmişinizi şifalandırıp, daha sağlıklı, bedeninizle ve zihninizle barışık, daha özgür bir yaşam oluşturmaya hazır mısınız?


ThetaHealing® SEMİNERLERi


ThetaHealing® 21. yüzyılın mucizevi tekniği olarak görülmektedir, bunun birçok sebebi vardır. Kişisel gelişim yöntemleri arasında en hızlı, pratik yoldan sonuca ulaştıran, ögrenmesi ve uygulaması kolay bir yöntem olması mucize diye adlandırılmasının başlıca sebebidir.
ThetaHealing® Seminerleri, ThetaHealing® Master & Science Egitmen Sühan Akgün tarafından verilmekte ve tüm dünyada Think şirketinin koruması ve desteği ile sürdürülmektedir.
Seminer ücretleri, süreleri, içerik ve materyalleri teknigin kurucusu Vianna Stibal Think şirketi tarafından belirlenmiştir.
ThetaHealing® Seminerleri, Basic DNA Birinci seviye semineri ile başlar, Advanced DNA İleri seviye ve Derin Kazma semineri ile devam eder.
Her seminerin sonunda Think tarafından uluslararası geçerliligi olan sertifika verilmektedir.
Diger seminerlere katılabilmek için Basic DNA , Advanced DNA ve Derin Kazma seminerlerini tamamlamış olmak zorunludur.
Çocuklar’ın da katılabilecegi Gökkuşağı Çocukları Semineri için, bu koşul uygulanmamaktadır.
ThetaHealing® Seminerlerine katılmak ve uygulayıcı olmak için hiçbir ön koşul bulunmamaktadır. Kişisel gelişim konusunda kendisini geliştirmek isteyen herkese açıktır.
ThetaHealing® Seminerlerinin hepsini alma zorunlulugu yoktur, ilk seminer olan Basic DNA Seminerini tamamladıgınızda bir sonraki seminere devam etme mecburiyeti bulunmamaktadır.
Hamile danışanlarımızın ilk 3 aydan sonra seminerlere katılmalarında bir sakınca yoktur, aksine hamilelik süresine seminerler yardımcı olacaktır. ThetaHealing® Seminerleri hakkında merak ettiginiz her soruyu info@suhanakgun.com mail adresinden bize ulaştırabilirsiniz.


ThetaHealing® Bireysel Çalışma


ThetaHealing® tekniginden hayatınız da sorun yaşadığınız alanında faydalanmak icin Bireysel Çalışma alabilirsiniz.
Bireysel çalışma içerisinde, size özel program değişiklikleri, his yüklemeleri, yaşamınızın her alanında iyileştirme ve yaratımlar yapılır.
Süresi bir saattir. Bireysel çalışma uygulamaları şehirdışı ve yurtdışı danışanlarımızla skype ya da facetime üzerinden de yapılabilmektedir.
Bireysel çalışma, ThetaHealing® Master & Science Egitmen Sühan Akgün tarafından gerçekleştirilmekte olup, randevu ve detaylı bilgi almak için info@suhanakgun.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.
* Uyarı ! Hiçbir faaliyetimiz tedavi amacı taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Hastalık ve tedavi gerektiren sorularınız için lütfen doktorunuza danışınız.
www.thetahealing.com