THETAHEALING® DIG DEEPER / DERİN KAZMA SEMİNERİ

ThetaHealing® Master & Science Eğitmen Sühan Akgün Notu:

ThetaHealing® Derin Kazma seminerinde kök inançlarımızı bulmanın ve değiştirmenin sekiz kolay yolunu öğreniriz; yaşadıklarımızın bize katkılarını keşfeder, sürekli tekrarlarla bizi bir kısır döngü içinde tutan deneyimleri bitirmeyi ve bizi geliştiren deneyimleri nasıl oluşturacağımızı öğreniriz.


Yaşam deneyimlerimizi nasıl seçtiğimizi, yaşamımızdaki kişilerin bize nasıl ayna tuttuğunu, kendimizi keşfetmemiz için nasıl bir rol oynadıklarını anlarız. Bu derin anlayışın bizi hangi erdemlere ulaştırdığını, bu erdemleri hayatımızda deneyimlemek için kendimize nasıl izin vereceğimizi öğreniriz.


Atalarımızdan getirdiğimiz erdemleri, bize katkılarını farkederek bunları nasıl geliştireceğimiz, sonraki nesillere hangi erdemleri ulaştırmamızın mümkün olabileceğini kavrama şansına sahip oluruz. ThetaHealing®  Derin Kazma seminerinden sonra hem kendi, hem sevdiklerinizin ve danışanlarınızın kök inançlarını bulup değiştirmekte ve onlara kendi potansiyellerini geliştirecek yeni yollar sunmakta ustalaşmış olursunuz.