THETAHEALING® HASTALIKLAR VE RAHATSIZLIKLAR SEMİNERİ

ThetaHealing® Master & Science Eğitmen Sühan Akgün Notu:

Hastalıklara karşı önyargılarımız hem hayatımızı hem danışanlarımıza yaklaşımımızı etkiler. Bilinçaltında bizim yaşam boyunca edindiğimiz olumsuz inançlar, atalarımızın inançlarından ve yaşanmışlıklarından edindiklerimiz sağlığa bakışımızı ve danışanlarımızla özgür ve etkili çalışmamızı etkiler. 

Ayrıca doğduğumuz günden bu yana ailemizde, çevremizde tanık olduklarımız yüzünden ‘hastalıkla yaşamak’ normalimiz olmuştur. Çocuk büyürken dedesinin ‘kalp’ babaannesinin ‘tansiyon’ anneannesinin ’şeker’ annesinin ‘alerji’ babasının ‘yüksek kolestrol’ ile kısıtlı ve ilaca bağımlı yaşamasını ‘normal’ algılar. Toplum belli bir yaşın üstünde olanların mutlaka belli hastalıkları olduğunu ve sürekli ilaç kullandığını varsayar; bu ‘normaldir’ çünkü.

Aslında ‘ Normal’ olan yaratıldığımız harika bedenin, doğru bakıldığında ve ‘hastalıklar’ ile ilgili bilinçaltında kayıtlı inançlar değiştirildiğinde, mükemmel sağlık ve uyumla yaşamamızdır.

Thetahealing®️ Uygulayıcısının ‘hastalıklar’ ile ilgili kısıtlayıcı bilinçaltı inançlarının, duygu ve yaklaşımının değişmesi şifayı ‘anda’ ve ‘net’ gözlemlemesi için çok değerlidir. 

‘Saf gözlem’ için bu semineri almak hem kendi hem danışanlarınızın hayatına değer katar.