THETAHEALING® ADVANCED DNA / İLERİ SEVİYE SEMİNERİ

ThetaHealing® Master & Science Eğitmen Sühan Akgün Notu:

ThetaHealing® Advanced DNA Seminerinde evrenin yedi seviyesini, bu seviyelerin şifa yeteneklerini, her bir seviyenin birbiri ile ilişkisini keşfederiz. Yaşamın doğasının enerji olduğunu ve sürekli değişen dönüşen sonsuz bir armoni içinde olduğumuzu fark ederiz.  Yedinci seviyenin koşulsuz sevgi enerjisi ile her seviyede derin bir farkındalık ve anlayış geliştirerek şifalara, değişimlere tanık oluruz. Yaşamın sertliği karşısında kırılan ruhumuzun onarılmasını, yüksek benliğimizle işbirliği yapmayı, atalarımızın bilgeliğinden yararlanmayı ve en yüksek kapasitemizle yaşamımızı şekillendirmeyi deneyimleriz.


ThetaHealing® Basic DNA Seminerinde bir araya getirdiğimiz bulmaca parçaları tamamlanır ve resmimizi çerçeveleyip duvara asmış gibi oluruz; artık tam ve bütün hissetmenin keyfini çıkararak yaşamda güvenle ilerlemenin yolu açılmıştır.


ThetaHealing® Advanced DNA semineri okuma yazma bilmeyen bir yetişkinin aniden okumayı  öğrenmesi gibi bir etki yaratır; evrenin tüm tabelaları bizim için dillenir, yaşamın neresinde olduğumuz, ne yöne gideceğimiz, 

seçenekler, çözümler  kesinlik ve netlik kazanır.