THETAHEALING® GAME OF LIFE / YAŞAM OYUNU SEMİNERİ

ThetaHealing® Master & Science Eğitmen Sühan Akgün Notu:


ThetaHealing® Yaşam Oyunu Semineri yaşamdaki başarının önündeki engelleri kaldırmanız için sizi durduran inançları değiştirmenizi ve zihninizi potansiyelinizin ulaşacağı başarı için yeniden programlamanızı sağlar.


Seminerin ilk günü mikroda zihnimizin tarlasını temizler, sürer ve bir tohum ekeriz. Yedi konu başlığı altında tohumumuzu besler, filizlenip çiçek açmasını sağlarız. Mikroda yaptığımız bu çalışma makroda bize hedeflerimizin gerçekleşmesi ve başarı olarak geri döner. Geçmişin etkilerini, ana baba bağımlılıklarını, akran baskısını, kendimizi sınırlamayı geride bırakıp, tam olarak ne istediğimiz üzerine odaklanmayı, vizyon oluşturmayı, hedefler haline getirmeyi, konfor alanımızdan çıkıp, kısıtlamalarımızdan kurtularak, başarı basamaklarını sağlıkla, güvenle, kolaylıkla tırmanmayı öğreniriz. Kutsal zamanlamamızı keşfederek, kutsal zamanlamamız ile uyumlu olmayı deneyimleriz.


ThetaHealing® Yaşam Oyunu Seminerinin son günü vizyon çalışması ile başkalarının başarılarını onurlandırmayı ve kendi başarımızın keyfini çıkarmayı öğrenir, olmayı hedeflediğimiz yerde olmanın nasıl bir duygu olduğunu yaşarız; artık hedeflerimizi başarmak gerçeğimiz olmuştur.