Sezgisel Anatomi Yolculuğum 07.11.2018
Merhaba Bu yazının hedefi benim Sezgisel Anatomi eğitimimin bitirme tezi olmaktır. Bu sebeple şimdi sizlerle eğitim sürecim boyunca hangi sistemleri nasıl inceleyip en ince ayrıntılarına kadar Vianna’nın nadide metodu ve Sühan Hocamın yılların birikimi ile geliştirdiği katkılarını özetleyebiliyor olmam gerekir. Ama ben bunun yerine sizlere yalnızca durduğum yerden; aslında dünyanın merkezindeki küçücük bir nokta olabilen ve aynı zamanda evreni kaplayarak Her Şeyin Yaratıcısı ile bir olabilen bir enerjiden, benden bahsetmek istiyorum. Öyle ki bu benken aynı zamanda her birimiz olabilen; kemiği iliği sevgiyle sağlamlaştırılmış olan, kasları bir bebek gibi sevilmeyi arzularken gururla kasılan, yaşam enerjisini en içine alabilen ve dilediği yerde yoğunlaştırabilen, kendiyle ve diledikleriyle harika iletişim mekanizmalarına sahip olan ve içine aldıklarıyla kutsanan, damarları aceleci lojistikçiler ve savaşçılarla dolu, kendisi için fazla olan her şeyi uzaklaştırmayı bilen ve en ama en güzeli kendisine ve başkalarına sonsuz bir şifa kaynağının eşsiz dokunuşlarını gözlemleyebilen bir ben. Otuz yıllık yaşamında paspaslıktan süper egoya yaptığı keyifsiz yolculuklarda sonunda her şeyin yalnızca deneyim olduğunu ve Yaradan’ın asla yalnız bırakmadığını öğrenen; orijinalinin herkes gibi kusursuz olduğunu kabul ederek “mükemmel ölçeği” olmaktan vazgeçip “harika” olmanın tadına varan bir ben. Ve tabi ki harika aynalar. O aynaların varlığı öyle değerli kıldı ki bu yolculuğu zannediyorum ancak bu on beş günün paydaşlarının hissedebileceği bir şeyden bahsediyorum. Bu yüzden de bendeki yerlerini onlara anlatabilmek için sınırlı sözcüklerim yerine sınırsız sezgiselliklerine göndermede bulunacağım. İyi ki varsınız. (On beş günde yüzlerce kez söylediğim gibi J) Hayatımda kaç kez daha böyle kanat edinirim ve buna böyle emekte bulunan güzel ruhlarla sarmalanırım bilemiyorum. Siz kendimden özgürleşmemin en güzel yardımcıları ve tanıkları oldunuz. Biliyorum ki bu süreç hepimiz için bir dönüm noktası oldu. Önümüzdeki yolun ardımızda bıraktığımızdan çok daha keyifli ve verimli olacağını bilmenin huzuruyla sizlerden ayrılacağım. Son olarak Sühan Hocam. Çok değerli koşulsuz sevgi öğretmenim, üstadım. Bir kelebeğe dönüşürken sancılarımıza kıyamayan ama bir yandan hayran ve heyecanlı bakışlarını esirgemeden gücünü paylaşan, öğretmenden anneye ne ara geçiverdiği belli olmayan güzel Hocam. Size teşekkür sunmak beni doyurmayacağı için şifasına tanık olduğum her eşsiz ruhtaki payınızı hatırlatarak bana dokunmuşluğunuzu onurlandırmayı seçiyorum. Yolumuz açık şükürler olsun. Yolun tüm keyfi, huzuru, ışığı, bereketi kuşatsın bizleri. T. O. O. O. Tüm sevgim, saygım ve umudumla… Banu T.
Artık zor kelimesi yok 07.11.2018
Sevgili Hocam, Yollarımızın buluşması yaklaşık 2 yıl önceydi. Sizi ararken ki hem biraz heyecanlı hem biraz tedirgin halimi hatırlıyorum. Konuştuğumuz ilk an tedirginliğimin hiç bir anlamı olmadığını anladım. Sesiniz sevgiyle akıyordu içime. Basic ve Advanced Eğitimleri çok değerli değişimlere sebep oldu. Derin Kazma Eğitimi harika bir zamanlamayla geldi hayatıma. Zorlandığım (artık zor kelimesi yok) bazı konuların derinlerine inmeme hizmet etti. Bugün bu üç değerli eğitimi düşündüğümde onların, yürümeyi yeni öğrenen bir çocuğun ilk adımları olduğunu görüyorum. Hayatımın hangi zamanında ya da neresinde büyük bir adım attım diye sorsam kendime bunun ilk cevabı tartışmasız Sezgisel Anatomi Eğitimi olur. Kelimelere dökemediğim ama sizin ve bu eğitimi alan tün arkadaşlarımın, kendini bu ailede gören her ruhun hissettiğinden emin olduğum müthiş bir süreçti. Yola devam edeceğimi biliyorum. Bu yola gösterdiğiniz ışığa şükürler olsun. Kendimce, ruhumca biraz olsun yarenlik edebildiysem de ne mutlu bana. Gönüllerimizin her zaman bir olduğunu biliyorum. O yüzden yoldayız, yürümeye devam edeceğiz. Yine sevgiyle buluşmak dileğiyle… Gülay Y.
Sühan Hocama Sonsuz Teşekkürler... 25.07.2018
Tıp fakültesinde öğrenci iken bu kadar mükemmel yaratılmış olan bir sistemin neden bozulduğunu , neden hastalandığımızı anlayamazdım. Doktor olduktan yıllar sonra nefes teknikleri ile tanıştım, bir çok sorumun yanıtını buldum.Nefes alışkanlığımız değiştiğinde o bölgeye nefes gitmiyordu ve hücreler sonra da organlar hastalanıyordu ama neden nefesimizi çarpıtıyorduk? Nefes fiziksel seviyede hastalıkları açıklıyordu ama bizi hasta yapan , hayatımıza olumsuzlukları çeken neydi ? Sonra birgün tv de spiritüel konularla da ilgilenen ünlü bir doktorun bizi duygularımız ve düşüncelerimiz hasta yapar dediğini duydum ve Allahtan bu konuda bana yol göstermesini istedim. Aynı dönemde çok yakın bir arkadaşım TheataHealing tekniğini duymuş araştırmış hatta Basic DNA Semineri için adıma yer bile ayırtmıştı. Bana hadi önümüzdeki hafta seminere gidiyoruz dedi. O seminerden sonra ben değiştim hayatım değişti, tüm sorularımın yanıtını buldum , şifanın hiç bu kadar hızlı, kolay ve zevkli olacağını düşünmemiştim. Sezgisel Anatomi Semineri ise anlatılmaz yaşanır. Altin vuruş dedikleri bu olsa gerek. Önce Yaradana bu kadar kolay ama bir o kadar da etkili ve zevkli bİir yöntemi bize ulaştırdığı için binlerce şükürler olsun. Sonrasında da kendimize olan bu yolculuğunuzda bizi bir an olsun yalnız bırakmayan, yolumuzu içindeki sonsuz sevgiyle aydınlatan çok değerli Sühan hocamıza sonsuz teşekkürler. Artık çevremdeki herşeyin benim yansımam olduğunu , bu bedende de özgür ve sınırsız olduğunu biliyorum Zeynep Ü.
Theta Healing Tekniğinin Mucizevi Sonuçları 23.07.2018
Bu muhteşem teknikle hem psikolojik hem fiziksel olarak bazı şeylerin bozulmaya başladığından endişelendiğim bir dönemde tanıştım. Hatta bu tekniğin mucizevi sonuçlarını duyduğumda tüylerim diken diken oldu ve etkisinden, umuttan belki de bende rezone ettiği bazı duygulardan dolayı ağladığımı çok net hatırlıyorum. Bu duygu ile birlikte bu tekniği öğrenmem ve uygulamamın, benim ve hayatım için çok çok iyi olacağını hissettim ve başlamaya karar verdim. Bu mucizevi yolculuğa Sühan Hocamla başladım. Bu yol boyunca o güzel, yumuşak enerjisi, sevgisi ve şefkatiyle herkesi olduğu gibi beni de çok destekledi. O yüzden ona çok teşekkür ediyorum ve çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Bu harika sürece DNA 1 ile başladım. Orada, ilk başlarda çoğumuzun yaşadığı gibi; önceden bu kadar kuralsızlığa, esnekliğe, şefkate, anında şifa ve bilinçaltı değişikliğine alışık olmadığımızdan dolayı, oldu mu olmadı mı, böyle mi doğru olurdu yoksa yanlış mı oldu gibi bir adaptasyon süreci yaşadım. Dürüst olmak gerekirse, son dönemlere kadar da zaman zaman insan olmanın ve yılların verdiği doğru mu yanlış mı kıskacını hissettiğim oldu. Ama sezgisel anatomi eğitiminin son iki günü sanırım biraz daha oturdu bu algı. DNA 1 ile birlikte Yaradana, kendime, hayata, insan doğasına bakışım olumlu manada değişti ve anında şifalanma ve bilinçaltı değişiklikleriyle şahit olduğum mucizelerle bu tekniğe ve kendime olan inancım giderek arttı. Advanced ve derin kazma eğitimleriyle biraz daha gelişip, kendimi biraz daha arındırdığımı düşündüm. Fakat anladım ki, hayat boyunca devam eden bu güzel keyifli yolculukta bana ivme kazandıran dönemlerden biri sezgisel anatomi eğitimiydi. Arkadaşlarımın ve dokundukları insanların, hayatlarında yaşadıkları mucizevi değişimleri, ben de kendi adıma, kendi hayatımda, deneyimlerimde görmeye başladım. Muhteşem bir denge ve sıralamayla 15 gün boyunca hergün ayrı bir arınma, şifalanma ve bilinçaltı değişikliği yaşadım. Kendimdeki ve buradaki ailemde gördüğüm güzel değişimlerle hergün bir mutluluk yaşadık. Arınma süreçlerinde tabii zaman zaman duygu yoğunluğu yaşadığımız anlar da oldu ama bunların, arınmanın bir göstergesi olduğunu bilmemiz bizi hep rahatlattı. Tabii tamam artık, hepsi bitti, temizlendi, artık olduk diye bir durum değil bu. Bu çok güzel bir süreç, yolculuk ve biz bu güzel teknikle her gün biraz daha hafiflemeye, arınmaya devam ediyoruz. Artık daha sağlıklı, mutlu, huzurlu, daha neşeli ve umutlu olmama ve kendimi olduğum gibi, insanları ve hayatı da olduğu gibi kabul etmeye başlamama destek oldukları için önce Yaradana, sonra buna izin verdiğim için kendime, bu yolu açan Vianna’ya, bize bu süreçte yol gösteren canım hocam Sühan Akgün’e, tüm hayatımızı, deneyimlerimizi sevgiyle ve güvenle paylaştığımız canım arkadaşlarıma ve benim şu anki ben olmamı sağlayan hayatımdaki herkese çok teşekkür ediyorum. Nilüfer T.
Üzerimden tonlarca yük kalktı 22.07.2018
Sevgili Theta Healing dostlarım, Theta Healing tekniginin hayatıma girmesinden Sezgisel Anatomi eğitimine kadar olan kısmı ayırma ihtiyacı hissettim çünkü Sezgisel Anatomi Eğitimine kadar olan kısmı ben hayatımda uyanış olarak değerlendiriyorum. Hayatımda neler varmış ve ben bunlara nasıl sarılıp kulu kölesi olmuşum, kendime ne çok engel koymuşum ve bunlar nasıl tek gerçeğim olmuşlar bunu fark ettim. Basic DNA ve Advanced DNA eğitimleri sonrası çok daha mutlu ve çok daha iyi olduğumu hissetmiştim. meğer daha bedenimin üzerindeki tozları atıyormuşum. Derin kazma eğitimden sonra ise öyle bir yumruk yedim ki, bunu anlamam ve çözmem biraz zamanımı aldı. Ama hep bildim ki bunlar hep birer öğrenme ve arınma aşamaları idi. Bereket eğitimi sonrası, ilk büyük kaya hayatımdan hatta bedenimden kalktı. Eğitim sonrası resmen o yükün bedenimde de olmadığını fiziksel olarak hissettim. Bu benim hürriyetime ilk adım atışımdı. Safça sandım ki bitti… Oysa ki sezgisel anatomi eğitiminin ne kayaları kaldıracağını, nasıl özgürleştireceğini hayal dahi edememiştim. İşte tam da bunun için bu süreci birinci ve ikinci bölüm olarak değerlendirdim. Bugün ikinci bölüm dediğim Sezgisel Anatomi egitiminin 14. günü. Üzerimden tonlarca yük kalktı. Kimisini farkında değildim, kimisini öyle derinlere atmıştım ki, varlıklarını bile unutmuştum. Ama öyle bir gerçek var ki, nereye gömersek gömelim, onlar tüm hayatımızı yönetiyorlardı onları bulup temizledikçe, hayatımı, duygularımı, yaşantımı kendimin değil, o travmaların, o blokajların yönettiğini farkettim. Gücümün bende, hayatımın yönetimi bende sanırken aslında hiçbirini elimde tutmadığımı anladım. Meğerse ben, özgür olmayı yıllar önce unutmuşum, hatta unuttuğumu bile unutmuşum. Burada gücümü, bedenimi ve kendimi buldum. Özgürlüğün o saflık olduğunu, ona da arındıkça ulaşıldığını farkettim. Yaradanın koşulsuz sevgisinden yaratıldığımızı, bizi hep sevip koruduğunu, sıkıntı sandığım her şeyin aslında beni geliştirdiğini farkettim. En güzel olan kısım ise bunların benim seçimim olması ve deneyimlerimi severek, eğlenerek, kolayca da öğrenebilme şansımın olmasıydı. İşte tam da bunun için mutluluğu, huzuru, sevgiyi ve bunlarla öğrenmeyi seçiyorum. Bu yolu bana öğreten, samimiyeti, zarifliğiyle yolumu aydınlatan Sühan hocama müteşekkirim. Sühan hocam, bu meziyetler olmasaydı bu yol bence bu kadar keyifli olmazdı. Size söz veriyorum içimdeki çocuğu hep besleyeceğim. İyi ki varsınız. Arzu T.
ThetaHealing Yolculuğum 24.04.2018

ThetaHealing ile tanıştığımda kendi denizini keşfe çıkmış bir yelkenli gibiydim. Zamanla el değmemiş koylara ,uçsuz bucaksız sahillere rastladım . Kâh dalgalı sularda yelken açtım kâh dinginliklere demir attım. Gün geçtikte denizimi tanımaktan ,onu keşfetmekten büyük keyif aldım. Akıntılarla kendimi "Sezgisel Anatomi"eğitiminde bulduğumda anladım ki denizim aslında koca bir okyanusmuş ve altında muazzam bir şehir varmış. Şehrimin gizemlerini, bazen fırtınalarla boğuşarak bazen de suyun derinliklerine kulak vererek gün be gün keşfettim. Bu inanılmaz yolculukta bana kılavuzluk eden Ruh Ailemden değerli hocam Sühan Akgün'e ,hayatta tesadüf diye bir şey olmadığını bana bir kez daha hatırlatan özel ruhlara sahip arkadaşlarım Tetyana ,Seda ,Neşe ,Gülşah ,Dilek'e ve tabii ki Yüce Yaradan'a sonsuz teşekkür ederim.

Evrim A.

Sağlığıma Kavuştum 05.04.2018
Thetahealing® ile tanışalı çok az zaman geçti ama hayatıma etkisi o kadar büyük ki, ancak en önemlisi sağlığıma kavuşmam oldu. Hipoglisemi ile yaşıyordum. Sürekli diyet, sürekli kontrol. Fazla yürüyüş ve fazla fiziksel aktivite anında şekerimi düşürürdü, 50 ye kadar düştüğünü biliyorum. Çalışmalar yaptım ve artık 2 aya yakın zamandır istediğim kadar tatlı tüketebiliyorum, şekerim düşmüyor. Ve bugün muhteşem Sezgisel Anatomi eğitiminin 3. gününü tamamladım, bu eğitimin bu kadar kısa sürede bana geri kazandırdığı imkanları anlatmam mümkün degil. Sadece ufak bir dokunuşla yıllardır uğraştığım gluten intoleransını bitirmiş oldum. Sühan Hocamın yönlendirmesiyle artık ekmek yemeye özgürüm, çok güzel bir duygu . İnsanın özüne dönmesi muhteşem bir his. Sevgilerimle T.Ç.
Hastalarım mutlu ben mutluyum 05.04.2018
Merhaba Ben bir doktor olarak tıpta psikolojinin her zaman çok önemli olduğunu biliyordum. ThetaHealing hayatıma girdikten sonra bir çok şeyi daha net görme şansım oldu. Son dönemlerde panik atak hastalarım oldukça fazlaydı, yıllarca bu hastalara antidepresan ilaç kullandırdık, tedavi yöntemi buydu. Ancak şimdi ThetaHealing yöntemi ile hastalarımın bilinçaltında yatan ve hastalıga sebep olan inançları bulmam, antidepresansız tedavi etmem mümkün oldu. Hastalarım mutlu, ben daha da mutluyum. Saglık sektöründe çalışan herkesin kesinlikle ögrenmesi gereken bir yöntem. Nilgün E.
Koşulsuz sevgi ve özgürlüğe yolculuk 27.11.2017
Can Dostum, Kardeşim, Arkadaşım, ÖĞRETMENİM SÜHAN'ım Yıllar önce algılarım hız kazandığında bana gelen bilgiler arasında benim için bir kişi gönderileceğinin de bilgisi vardı. Tam ihtiyacım olduğu anda karşılaştık. Bana yaşamım da yeni, aydınlık bir yol açtın. Çıktığım bu yolculukta yanımda koşulsuz sevgiyle ilerlememi izledin, destekledin. Geçen yıllar içinde karşılıklı paylaşımlarla hayatımın can dostu oldun. Hele ki SEZGİSEL ANATOMİ EĞİTİMİ üstüne son kat cilası olarak ruhumu parlattı. Bu eğitim o kadar güzel ki; tüm bu yola çıkmış BİR'in yolcularına, bu eğitimi alarak hayatlarının en güzel ve doğru rehberini kendilerine kazandırmalarını tavsiye ederim. 15 gün boyunca beraber yolculuk yaptığımız gönül dostlarımızla muhteşem güzellikler yaşadık. Kıyı köşede saklı kalmış kırgınlık, öfke, kızgınlık, üzüntü, acı, hasretler ortaya çıkarak bizi özgürleştirdi. CANIM İYİKİ VARSIN İYİ Kİ HAYATIMA DOKUNUNMAK İÇİN BENİ DE SEÇTİN. DOSTUM ARKADAŞIM ÖĞRETMENİM olduğun için kendimi çok şanslı ve Yaradanın sevgili kulu olduğum bir kez daha bana ispatlandı. Yeni ışık yolculuklarına da seninle çalışma yolunun en güzel şekilde açılmasını dilerim. KADRİYE S.
Eşsiz Süreç ve deneyim... 27.11.2017
ThetaHealing Sezgisel Anatomi Eğitimi tam 15 gün önce başladı ve bugüne kadar her gün vücudun farklı sistemleri üzerinde sezgisel olarak çalışmayı öğrendik. Vücudumuzun hangi bölümlerinde hangi duyguları yük olarak tutabileceğimizi ve bu nedenle koca bir ömrü bazen hastalıklarla bazen fakirlikle bazen şanssızlık veya kariyer tıkanıklıkları bazen de yalnızlıkla savaşarak nasıl heba edebildiğimizi gördük. Tüm bunlardan birkaç ThetaHealing seansı ile kolaylıkla ve sonsuza kadar kurtulmanın nasıl mümkün olduğunu öğrendik. Hatırı sayılır bir kısım şifalanma ve arınmayı ise bizzat deneyimledik. Bu eşsiz süreç ve deneyim için eğitimdeki diğer arkadaşlarıma ve değerli eğitmenimiz Sevgili Sühan Akgün'e teşekkür ediyorum. Sevgilerimle Beyhan
Rüya Gibi Bir Yolculuk 16.11.2017
ThetaHealing® ile tanışmam bu güzel enerjinin bir parçası olma serüvenim 1,5 yıl önce Sühan Hanım ile bülten tasarımları için çalışmaya başlamamla oldu. Önce, konuyu anlayıp uygun tasarımlar yapabilmek için, her yaptığım bültende içerikleri okumaya başladım. Her okuduğum yazısında, eğitiminde beni hep içerisine çağırıyor gibi hissettim ve sonuç olarak bu güzel insanın, ki kendisini tanıdığım için çok şanslı hissediyorum, Basic DNA Başlangıç Seviyesi seminerine Kasım 2017'de katılarak kişisel gelişim için adımımı atmış oldum. Daha eğitim bitmeden bile bir çok düşüncemin değiştiğini, kendimde daha önce fark edemediğim bir çok özelliğimi, yeteneğimi ve sevgimi ortaya çıkarmamı sağladı. İnsanın en başta kendisinin doktoru, inandığı şeylerle herşeyi değiştirebileceğini, negatif düşüncelerinin yerine sonsuz sevgiyi koyabileceğini öğrendim. Kendimi tamamen açtım bu eğitimde çünkü hep bastırılmış duygularım olduğunu fark ettim. Hep etrafımdaki insanlar ne der benden memnun kalırlar mı diye yaşadığımı fark ettim. Fakat bunların dışında ben zaten çok değerli bir insanımı hep atladım. Kendi öz benliğimde ne kadar değerli olduğumu, güzel yeteneklere sahip olduğumu, severken aynı zamanda sevildiğimi de bilerek dolu dolu yaşayabileceğimi anladım. Sühan Hocam, bu güzel yolculuğumda bana eşlik ettiğiniz için, bu güzel yolda bana ışık tuttuğunuz için çok teşekkür ederim. Herşey çok güzel oldu oldu oldu.
BİLDİĞİMİ BİLİYORUM ARTIK.. 24.07.2017

Sevgili Sühan Hocam, kendi içinde özel ve değerli yolcuğuma eşlik eden arkadaşlarım, 15 gün önce mi tanıştık. 15 asırdır birbirimizi tanıyor muyduk artık bilmiyorum. Bildiğim zamanın hangi aralığında olduğumuz değil o anı nasıl yaşadığımız yaşattığımız. Bu bizi değerli kılıyor mutlu ediyor. Kaç kere öldüğüm öldürüldüğümde anlamsız. Nasılsa küllerimden doğmanın nasıl bir his olduğunu bildiğimi biliyorum. Bildiğini bilmek yerine hatırlamak diyoruz. Doğduğum anı hatırlamıyorum. Ama bu yaşamda kaç kere doğdum biliyorum. Benim ilk doğumum 14 şubat 1972. İkinci doğumum 4 ekim 2001 tekris edilerek kişisel gelişim yolculuğuma başladığım gün. 3. doğumum ise 14 Temmuz 2017. 15 gün süren sancılı bir süreçten sonra doğdum. Hepiniz ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kiminiz hemşire kiminiz doktor kiminiz ise kapıda bekleyen sabırsızı oynadınız. Ben ise dünya gelmek için her gün yeni bir şey ile arınıyor temizleniyordum. Bir gün babamla barıştım hesaplaştım bir başka günde ise annemle. Ara ara biyolojik kardeşlerimle. En zor olan barışma bedenimleydi. Bir enerji bir ruhtum. Daracık bedende yaşamaya var olmaya çalışıyordum. İlk günlerde bilginin akışındaki hızı yavaşlatmak kontrol edebilmek için yazarak çalıştım. İlerleyen dönemde herkesin birbirine olan farklılıklarını değişimlerini gözlemlemeye başladım. Her bir okuma her bir kazma ayrı bir deneyimdi. Hepsinde kendimden bir parça buldum. Her çalışmada “neden ben onunla eşleştim ?” sorusuna cevap buldum. Çünkü her biriniz bana kim olduğumu veya olmak istediğimi söyledi ve gösterdi. Theta eğitimi alırken Eş ruh tanımı yapılırken içimdeki değişim ve bilgiler o gün anlamsızdı. Bu gün ise benim için mucize tanımın bile yetersiz geleceği gerçeklikte. Umarım hepiniz yaşarsınız. İlk keşifte eş ruhun zamanla yaşanmışlıklar bakış açıları ile hissettikleriniz de ise aynı özün parçasının karşılaşması olduğunuz ve ikiz ruh olduğunuz ortaya çıkıyor. İkiz ruhta bu karşılaşma birinin hazır olmaması durumunda çok acı vericidir. Nasıl bir planın parçasıyız ki sezgisel anatomi eğitiminde aynı frekanstayken karşılaştık. Bedenim varmış, kollarım varmış, benim iç organlarım varmış. Ben aslında ne kadar kalabalık bir ordunun başına komutanmışım. Komutan olduğumu bedene saygı ve sevgiyle davranılmasını öğreten Mehmet Ali hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Koştuğum yıllarda aldığımım nefesi 30 yıl sonra tekrar aldırdı. Kolumun bacağımın ne kadar kullandığımı daha doğrusu kullanamadığımı gösterdi. Ama en önemlisi benim için benim karın kasım varmış biliyor musunuz ? Doğumun baş doktoru Sühan Hocam sizin değeriniz ışıltınız yükseldikçe beslendik. Her ders zevkli her ders bilgi dolu geçti. Kendimi bulma yolumda Doğudan yükselen ışıktınız benim için. Aydınlığınızla bu günlere geldim. Bir heykeltıraş gibi bende olanı benden nasıl çıkartarak kullanacağımı gösterdiniz. Sizinle karşılaştığım o gün rahme konulduğum günmüş meğer. Biraz hızlı bir bebek çıktığım için 5 ayda doğdum ama bilirsiniz zamanı da bükmüş olabilirim. Umarım gurur duyacağınız başarılarla sizi onurlandırırım. Değerli dostlarım arkadaşlarım ve ikiz ruhum 2.doğumumdan buyana öğrendiğim her şeyin aslında beni nerelere götürdüğünü, hiçlik içinde bile var olduğumu gösterdiniz bana size çok ama çok teşekkür ediyorum. Bildiğimi biliyorum artık. Şimdi bildiğini bilmeyenlere hatırlatmak zamanı kasımda Yunanistan da yeni bir yolcukta birlikte olmak dileğiyle….

Nevin

OLDU. OLDU. OLDU. HAYALLERİMDEN İYİSİ OLDU... 24.07.2017

Bir Theta Healer olarak bir Sezgisel anatomi eğitimi hayal etmiştim.Çok istemiştim. Yaratımlar yapmıştım. Çok istiyordum. Çünkü içimde büyük bir güç olduğundan emindim. Çünkü dünyayı, insanları, geleceği değiştirmem mümkündü. Bu eğitimi alırsam herşeyi yapabilecektim. Bu eğitimi alırsam herkes beni anlayacaktı. Bu eğitimi alırsam insanlar gönül verdiğim Theta Healing'i anlayacaktı.Değer verecekti. Ve Yaratan bana dedi ki " Çok istiyorsun. Al da gör dünyanın kaç bucak olduğunu" :) Öğrendim... Kısıtlı zihnimle hayal bile kuramadığımı öğrendim. Öğrendim... Dünyaya beni kimse anlamıyor diye bağırırken, aslında kendimi anlamadığımı öğrendim. Öğrendim... Dünyayı değiştirmek isteyen Theta Healer ımız Elif'in, asıl ihtiyacının kendini değiştirmek, dönüştürmek olduğunu öğrendim. Kavramlarım, tanımlarım değişti. Öğretmenim sandığım Sühan Akgün ışık tutan meleğim olduğunu, Nefes ve Yoga Hocamız Mehmet Ali Akgün' ün anlayıp sindirebilmem için, benim gibi bir sezgiseli bilgiyle beslemek için gelmiş bir bilge olduğunu öğrendim. Ve gördüm... Bir meleğin her durum ve koşulda aynı sağ duyu ile kalabildiğini gördüm. Bir bilgenin de insani hatalar yapmaya hakkı olduğunu ve bir bilgenin hatasının bile bütünün hayrına dönüştüğünü gördüm. Ve ben çabalamadan, boğuşmadan, sevgiyle ilerlemenin mümkün olduğunu gördüm. Bana bu paha biçilmez deneyimi yaşatan Sevgili Meleğim Sühan Akgün'e, Sevgili Bilgemiz Mehmet Ali Akgün'e, ve hepsi birbirinden değerli 10 sezgisel arkadaşıma teşekkür ederim. Ve artık gören gözlerim, işiten kulaklarım, yüklerinden kurtulmuş koşulsuz sevgiyle çarpan bir kalbim, mükemmel sağlıkla çalışan bir bedenim olduğu için, Rabbime çook çokk teşekkür ediyorum.

Şükürler Olsun.

Elif

Kendimi dünyada koşulsuz sevgi havuzunda hissedebiliyorum.. 12.06.2017
Dolu dolu geçen 2,5 günlük egitimi aşkla, özlemle, kocaman sevgiyle özledim :) Varlıklarıyla katkı olan herkese çok teşekkürler.. Ve varlığına sonsuz şükranlarımı sunarak Sühan Hocacım.. canım hocacim.. İcimdeki en güzel parçama ayna olan, rehberlik eden hocacim, çok teşekkür ederim iyi ki varsın. Ben bu kadar ağlarken, gerçekle yüzleşmeyip kaçarken, şikayet ederken, herşeyi suçlarken, egoma takılıp ben mükemmelim, suçsuzum, ben hiç bir şey yapmadım diyip lanetler-öfkeler-nefretler yağdırırken o sonsuz açtığın kucak dolusu sevgiler için hocam, canı gönülden yürekten teşekkür ediyorum.. Önce kendilerine sonra toplumuma, ülkeme, insanlığa katkı bulunmak için yola çıkmış, öğrenmeye açık olan, öğrendiğini paylaşmakta çekinmeyen-anlatan, araştıran, sorgulayan, sevgi frekansını canı gönülden yaymak için yola çıkan arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum. Egitimde birlikte varolmak cok güzeldi. Kendimi dünyada koşulsuz sevgi havuzunda hissedebiliyorum. Ya bu mükemmel harika bir şey. Bana bunu öğrettiğin için hocam sonsuz şükranlarımla...
Ne kadar çok degişmişim.. 15.05.2017
Hayatımda farketmeden o kadar çok aşama katetmişim ki adım adım, dönüp bakıyorum şu an Thetahealing den önceye, ben neler yapıyormuşum ve şimdi neler yapıyorum. Ev arkadaşım evden ayrıldı haberim yoktu normalde olsa çok büyük tepkiler verirdim fakat ben sizin dediğiniz gibi kızmayı unuttum☺️ Asla zayıflayamam diye düşünürken 5 kilo verdim. Asla istediğim erkeği bulamam, erkekler beni kullanır düşüncem hep vardı ThetaHealing’den önce, şimdi ise hayatıma girmek üzere olan harika kalpli bir insan var. Okuldaki tavrım fevri ve çocuksu davranışlarım yani ThetaHealing yöntemi ile üzerinde çalıştıgım ne varsa, hepsi çözülmüş bu sizin sayenizde, bu yöntem sayesinde. Çok teşekkür ederim iyiki sizi tanımışım iyiki
Thetahealing hayatıma girmiş 😍😍
Özge S.