THETAHEALING® BASIC DNA BİRİNCİ SEVİYE SEMİNERİ


ThetaHealing® Master & Science Eğitmen Sühan Akgün Notu:

ThetaHealing® Basic DNA Semineri, bilinçli farkındalığınızı artırarak, hayatta yaşadığınız zorluk ya da engel gibi gözüken durumlara sebep olan duygu düşünce blokajlarınızı, bunları oluşturan kök inançlarınızı bulmanızı ve olumluları ile değiştirmenizi, daha önce deneyimlemediğiniz olumlu hisleri tanımanızı ve böylece yaşamınızı hedeflediğiniz şekilde yaratmanızı sağlar.


Bedene şifa yapmayı, enerjiyi kolaylıkla ve sevgiyle yönlendirmeyi, size yük olan kızgınlık, öfke, kırgınlık, pişmanlık gibi duygulardan arınmayı, kalbinizi ve sezgilerinizi açmayı öğrenirsiniz. DNA aktivasyonu ile gelişimin bir sonraki aşamasına uyumlu hale gelirsiniz, yaşlılıkla ilgili genetik programlarınızı değiştirmeyi, alanınızı ve mekanları temizlemeyi, başkaları üzerinde uygulamalar yapmayı deneyimlersiniz. Arzu ederseniz profesyonel olarak danışmanlık yapabilirsiniz.


Bu seminer benim ve birçok kişinin hayatında fark yarattı; hastalıkların iyileştiğine, ilişkilerin düzeldiğine, başarının, 

bolluk ve bereketin artışına tanık oldum. Tekniği öğrenmek için hiçbir özel yeteneğe gerek olmadığını, istek ve hevesin yeterli olduğunu, tüm bilginin zaten özümüzde kayıtlı olduğunu, sadece ortaya çıkarıp keyifle kullanmanın özgür irademiz ile seçimimiz olduğunu anladım, tüm bilgi, birikim ve deneyimleri paylaşmayı seçmenin ne kadar ödüllendirici olduğunu yaşadım. Tüm bunları dileyen herkese bu üç günlük seminerde sunmanın mutluluğunu yaşıyorum.